Full Stack .NET Developer

Wymagania

  • ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku fullstack developera,
  • dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET lub .NET Core
  • dobra znajomość technologii frontendowych Angular 2+ lub React oraz języków JavaScript lub TypeScript
  • znajomość relacyjnych baz danych i ORM
  • zastosowanie dobrych praktyk programowania obiektowego m.in SOLID, KISS
  • doświadczenie pracy w zespole w metodologii Agile
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • doświadczenie pracy z REST API
  • chęć do nauki i rozwoju

Zakres obowiązków

  • rozwój architektury frontendowej/backendowej,
  • zapewnienie responsywności aplikacji,
  • pisanie łatwego do utrzymania kodu,
  • monitorowanie ogólnej jakości kodu,
  • udział w codziennych stand-upach,
  • ścisła współpraca z kierownikami projektów i innymi członkami zespołu.

Z THE GOOD PEOPLE zyskujesz

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. kartę Benefit Multisport, pakiet medyczny, czy firmowy kabriolet)
work-box-1

LOKALIZACJA

Opole, Gliwice, zdalnie

work-box-1

WYMIAR ETATU

Pełny etat

work-box-1

RODZAJ UMOWY

B2B, UoP

Benefity

work-box-1

LICZBA WAKATÓW

3

work-box-1

DOŚWIADCZENIE

2 lata

work-box-1

BENEFITY

Pakiet medyczny, pakiet sportowy, kabriolety, apartament

work-box-1

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

work-box-1

WORK LIFE BALANCE

Praca & chill