Full Stack
Java
Developer

Wymagania

  • Doświadczenie jako Java Developer (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w programowaniu frontend (JavaScript, HTML CSS, React, Angular 8/10)
  • Znajomość TypeScript i RxJS
  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją, Docker, Kubernetes
  • Dobra znajomość OOP i wzorców projektowych
  • Doświadczenie z microservices
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

Obowiązki

  • Praca przy projektowaniu aplikacji backendowych i frontenedowy
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz praca z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z zespołem
  • Rozwiązywanie problemów

Z THE GOOD PEOPLE zyskujesz

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet)
work-box-1

LOKALIZACJA

Gliwice, Wrocław, Kraków, zdalnie

work-box-1

WYMIAR ETATU

Pełny etat

work-box-1

RODZAJ UMOWY

B2B, UoP

work-box-1

LICZBA WAKATÓW

2

work-box-1

DOŚWIADCZENIE

2 lata

work-box-1

BENEFITY

Pakiet medyczny, sportowy, kabriolety, apartament

work-box-1

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

work-box-1

WORK LIFE BALANCE

Praca & Chill

work-box-1