Proces rekrutacji jest naprawdę prosty!

 1. Wysyłasz zgłoszenie

  Zobacz dostępne ścieżki kariery i wyślij nam swoje CV

 2. Dzwonimy do Ciebie

  Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach

 3. Sprawdzamy Twoje umiejętności

  Podczas rozmowy telefonicznej,
  na spotkaniu w biurze,
  lub za pomocą testu

 4. Zapraszamy do współpracy!

  Gotowe! Od tego momentu rozwijasz się z nami

Poznaj naszych rekruterów

Grzesiek Bohosiewicz

Dyrektor Techniczny w Euvic. Absolwent Informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie amatorsko uprawia kitesurfing, wakeboarding, snowboarding oraz brydż sportowy.

+48 32 279 49 42

icon-blue-mail praca@euvic.pl

Beata Wilk

Pasjonatka HR-u i technologii, od wielu lat łączy właśnie te dwa obszary. „Łowi” talenty, szuka entuzjastów IT. Współpracuje z uczelniami, środowiskami studenckimi, a jak trafia się okazja, sama chętnie prowadzi warsztaty i wykłady. Z doświadczonymi programistami chętnie spotyka się na konferencjach technicznych. Po pracy – aktywny kibic sportów dziecięcych – to mama, wspierająca młodych sportowców: piłkarza i karatekę.

+48 667 663 299

icon-blue-mail beata.wilk@euvic.pl

Agata Zielińska

Agata – to właśnie Ona zadzwoni do Ciebie jako pierwsza z nas i z uśmiechem odpowie na wszystkie Twoje pytania. Absolwentka studiów ekonomicznych, miłośniczka kuchni i języka francuskiego. Świetnie zorganizowana mama dwóch pięknych córek. Po pracy aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu – obecnie doskonali się w łucznictwie.

+48 517 117 354

icon-blue-mail agata.zielinska@euvic.pl

Michał Kosmaczewski

Michał to nasz „działowy rodzynek”. Odpowiada za kontakt z kandydatami i klientami. Konkretny, odpowiedzialny, przebojowy absolwent AWF, który wzbogaca nasz wachlarz umiejętności o kurs barmański. Organizuje życie towarzyskie firmy i jest pasjonatem wypraw górskich i rowerowych - spanie „pod chmurką”, czy na ławce w schronisku nie jest mu straszne.

+48 665 441 660

icon-blue-mail michal.kosmaczewski@euvic.pl

Marcelina Krinke

Marcelina – poznasz ją na pierwszym etapie rekrutacji, ponieważ pewnie to Ona zadzwoni w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie CV. Świeżo upieczona absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, aktywna pasjonatka sztuki Krav Maga, a od lat również entuzjastka języka angielskiego.

+48 665 440 553

icon-blue-mail marcelina.krinke@euvic.pl

Dołącz do najlepszych!

Masz do wyboru kilka ścieżek. Wskaz nam technologie, które do Ciebie pasują, a my dopasujemy Cię do odpowiedniego projektu.