Senior
Java
Developer

Opis projektu

Celem projektu jest rozwój aplikacji dla jednego z amerykańskich banków inwestycyjnych. Aplikacja zbiera dane o portfelach inwestycyjnych z różnych systemów. Projekt daje możliwości pracy w rozbudowanym środowisku korporacyjnym oraz tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które wzbogacą funkcjonalność aplikacji.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Java Developer
  • Profesjonalne, wysoce analityczne podejście z umiejętnością rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w Java SE/EE
  • Doświadczenie w pracy z architekturą Microservices
  • Doświadczenie z uporządkowanymi danymi i strumieniem danych
  • Zaawansowana znajomość DB / SQL
  • Doświadczenie w modelowanie danych  – model obiektowy dla dystrybucji danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach w sektorze bankowym
  • Znajomość Spark Framework

Zadania

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Projektowanie, analiza i wdrażanie zmian w architekturze
  • Wykorzystanie dobrych praktyk i wzorców projektowych, wymagań biznesowych i technicznych na co dzień
  • Współpraca z kierownikiem projektu
  • Praca w środowisku biznesowym – współpraca z Architektem i  partnerami biznesowymi
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, przeprowadzanie procesów codereview

Z THE GOOD PEOPLE zyskujesz

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Budżet na podnoszenie Twoich kompetencji
  • 100% zdalną pracę
  • Dostęp do innowacyjnych projektów i pracę w środowisku ekspertów
  • Udział w eventach branżowych oraz integracyjnych – także zdalnie!
  • Dostęp do platformy benefitowej, a w niej do wybory: prywatna opieka zdrowotna, Karta Multisport oraz wiele innych
work-box-1

LOKALIZACJA

zdalnie (także po pandemii)

work-box-1

WYMIAR ETATU

Pełny etat

work-box-1

RODZAJ UMOWY

B2B, UoP

work-box-1

LICZBA WAKATÓW

10

work-box-1

DOŚWIADCZENIE

5 lat

work-box-1

BENEFITY

Pakiet medyczny, sportowy, budżet na szkolenia, eventy branżowe i integracyjne

work-box-1

WYNAGRODZENIE

20 000 - 25 000 PLN +VAT (B2B)

work-box-1

WORK LIFE BALANCE

Praca & Chill

work-box-1

SZKOLENIA

Dopasowane do Twoich potrzeb