Specjalista ds.
Analiz

Szczegóły oferty

Dla naszego klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, rekrutujemy i szukamy Specjalisty ds. Analiz

Główne zadania

  • Analiza rynku dostawców
  • Weryfikacja dostawców
  • Administrowanie bazą dostawców i dostępami użytkowników do systemu zakupowego

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość Excel i Powerpoint
  • Samodzielne przygotowanie i prowadzenie analiz, raportów, wewnętrznych zestawień.
  • Język angielski w stopniu średniozaawansowanym
  • Przygotowywanie prezentacji np. w  języku angielskim
  • Zapewnienie zgodności rezultatu projektu z jego założeniami i procedurami

Oferujemy

  • Zatrudnienie B2B lub UoP
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Opiekę medyczną i bogaty pakiet benefitów
work-box-1

LOKALIZACJA

Warszawa

work-box-1

WYMIAR ETATU

Pełny etat

work-box-1

RODZAJ UMOWY

B2B, UoP

work-box-1

LICZBA WAKATÓW

1

work-box-1

DOŚWIADCZENIE

2 lata

work-box-1

BENEFITY

Opieka medyczna, szeroki pakiet benefitów

work-box-1

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

work-box-1

WORK LIFE BALANCE

Praca & Chill

work-box-1